05 Ağustos 2020 Çarşamba
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Trafik Kazaları 13 Yaralı
Trafik Kazaları 13 Yaralı
Acemi Kasaplar Hastanelik Oldu
Acemi Kasaplar Hastanelik Oldu
Ev Dezenfekte Edildi
Ev Dezenfekte Edildi
Ölüm Genç Yaşta Yakaladı
Ölüm Genç Yaşta Yakaladı
  YAZARLARIMIZ
Fiili Af
03 Nisan 2010 Cumartesi Bu yazı 22348 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Sivil toplum örgütlerinin en önemli işlevlerinden biri de halkı bilgilendirmek, uyarmak ve halkı harekete geçirmek olmalıdır. Hele bu sivil toplum örgütü bir de siyasi parti ise bir de muhalefet partisi ise bunu ivedilikle ve devamlı yapmak mecburiyetindedir.

Şehrimizde de bu uyarı görevi her zamanki gibi Milliyetçi Hareket Partisi yapmaktadır. Yine bu görev uyarınca Perşembe günü MHP Kırıkkale İl Teşkilatının Kültür Merkezinde düzenlemiş olduğu Konferansa konuşmacı olarak katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Deniz Bölükbaşı “Çözülen Türkiye” isimli Konferans’ta önce soyulan Türkiye’yi arkasından kötü yönetilen Türkiye’yi daha sonrada açılım bahanesi ile çözülen Türkiye’yi anlattı.

Soyulan Türkiye’de yandaşların ülkede kısa sürede ne kadar zenginleştiklerini çarpıcı bir örnekle açıklayan sayın Bölükbaşı şunları söyledi. “Türkiye'de bugün itibariyle, sadece 29 bin kişinin bankalardaki parası 200 milyar Türk lirasını aşmıştır. Bu da 150 milyar dolardır. AKP refahı yandaşlara; yoksulluğu ve fukaralığı vatandaşlara eşit bir biçimde paylaştırmıştır.” Sözleri ile tespitlerinin ne kadar yerinde olduğunu gördük

Kötü yönetilen Türkiye’de resmi rakamlara göre 1milyon 900 binişsizi olan Türkiye’de bu rakamın 2009 yılı itibari ile 5.5 milyona çıktığını söylemiş üstelik bu işsizlerin % 40’ı üniversiteli işsizdir. 11 milyonun açlık sınırında yaşadığı bir ülkenin halini ortaya koymuştur.

Çözülen Türkiye’de Habur’a dikkat çeken Bölükbaşı Devlete meydan okuyanlara karşı Habur’da uygulanan “fiili aftır” dedi.

MHP kadroları içinde son kongrede Genel Başkan Yardımcısı olan Sayın Bölükbaşı aileden gelen siyaset ustalığı, dış politikadaki engin deneyimi ile ve de hemşerimiz olması sebebi ile Kırıkkalelilerin gönlünde taht kurmuş bir siyasetçimizdir Onun açıklayıcı üslubu ve engin bilgisinde faydalanma fırsatı bulmamız bizim için büyük bir şans oldu.

Şunu bir kez daha gördük ki MHP bu milletin ta kendisi olmuş ve milleti çok iyi tanımıştır. Bunu bütün Anadolu’nun da görmesi için MHP Türkiye’nin kabullendiği ve saygı duyduğu saygın, işbilir, güvenilir siyasetçileri ile adım adım gezerek çözülmeyi, açılımı anlatmalı ve bin yıllık kardeşliği bozmaya çalışanların oyunlarını bozmalıdır.

Bu vesile ile Konferansı düzenleyerek Kırıkkale halkının istifade etmesini sağlayan MHP Kırıkkale il başkanı Sayın Seyit Ahmet Göçer ve Merkez ilçe Başkanı Sayın Yavuz Kuzucu ve yönetimlerini de kutluyorum. Bu tür aydınlatıcı Konferansların, kültür faaliyetlerinin devam etmesini şehrimiz adına hasetsen rica ediyorum.

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Erdal Geyikçi
Başar Özdemir
Ahmet Tarlabölen
Fazlı GÜVENTÜRK
Kırlangıçoğlu Oktay
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  04 Ağustos 2020 Salı
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net