04 Temmuz 2020 Cumartesi
 
ANA SAYFA FOTO GALERİ KIRIKKALE WEB TV İLÇE-BELDE HABERLERİ
Haber Ara  
 
Şehit Aileleri ve Gaziler Abone Açım Ücreti Alınmayacak
Şehit Aileleri ve Gaziler Abone Açım Ücreti Alınmayacak
Sistemler Değerlendirildi
Sistemler Değerlendirildi
Saran'ın Gönlü Zengin
Saran'ın Gönlü Zengin
3 Temmuz Şehitleri Unutulmadı
3 Temmuz Şehitleri Unutulmadı
  YAZARLARIMIZ
KASETLER - BAHÇELİ – DURMUŞ-CHP
21 Mayıs 2011 Cumartesi Bu yazı 27563 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Kaset siyasetini ilk defa AKP li Keçiören belediye başkanı hakkında kullanıldı..Büyükşehir belediye başkanlığına aday olması halen başkan olan Melih Gökçek i ciddi şekilde rahatsız ediyordu.

Neticede AKP büyükşehir belediye başkanlığına aday olan Turgut Altınok tehditle başkan adaylığından çekildi.Böylece GÖKÇEK AKP den tek aday olarak başkan adayı gösterildi.

Bu tuzağı kimin kurduğunu AKP de herkes biliyordu veya en az tahmin ediyordu ama güçleri bunu yapanlara ceza vermeye yetmedi..

Bu siyasilere seks kasedi tertipleyen merkez en az üç yıldır çalışmalarına devam ettiği ve bunu aklı başında olan herkes tahmin ettiği halde ne hükümet kanadı ne de muhalefet açıkca söyleyemedi.Zira tahmin başka isnat başka olması hukuken korunmadığı için bu seks izleme burosu halen faaliyetini yogun bir şekilde yürüttüğü anlaşılıyor.

En büyük tahmin yanlışları Baykal ın seks kasedi hakkında oldu .Zannetiler ki bu kaset yayınlanır Şayınlanmaz CHP çökecek dağılacak ve seçimlerde hezimete uğrayacak..

Tüm sağ partilerin hepsi böyle bir durumda dağılır yok olurlar hesabı doğru idi ama CHP nin köklü ve gelenekleri olan bir parti olduğunu hesap etmemişlerdi.Parti 15 gün içinde genel başkanını seçti.Popüler olan Kılıçdaroğlu nun başkan olacağı akıllarına hiç gelmemişti.

Baykalla seçime gitseler aşağı yukarı CHP IOO cıvarında milletvekili çıkarabilirdi.Şimdi ise iki misline çıkma ihtimali belirdi..

Aynı tuzak MHP hakkında da yapıldı. Bahçeli yi seçim arefesinde yıpratarak baraj altında kalmasını sağlamak istiyorlardı.Bu nedenle Bahçeli nin bizzat seçtiği adı sanı bilinmeyen ve duyulmayan üç genel başkan yardımcısının seks kasetleri için kaç sene kaç milyon dolar para harcanmıştı.

Elinde Osman Durmuş gibi dünyaya marka olmuş bir politikacı varken onu genel başkan yapmayan beklide kendine rakip çıkarmak istemeyen Bahçeli ye iyi bir ders vermişlerdi.

Bahçeli ve MHP bu kaset olaylarından ders almalı başkan vekilleri gibi yerlere marka olan isimlerden korkmadan seçmelidir.

Kaset olayları , partilere kaybettiklerinden daha çok oy getireceği benim yaptığım anketlerden anlaşılmaktadır.Kaset olayları sonrası MHP oylarının şehrimizde daha çok arttığını ve taraftarlarını daha çok çalışmaya ittiği anlaşılmaktadır.

Böylece uyutulmuş MHP yöneticileri ,adayları ve taraftarları kasetlerle uyandırılmış oldular.MHP ve CHP,kasetçilere ve bunu seçim meydanlarında kullanan başbakana teşekkür etmeliler..

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  YORUMLAR
vatandaş   -  23.05.2011 - 1:25
diyorsunuz ki kasetin çıksın prim yap hangi zihniyet böyle bir rezilliği cazipmiş gibi gösterebilir anlayamadım doğrusu amacınızı partim oy oranını pis olaylarla artıracaksa istemem kalsın unutmayın bir de öte taraf var iyiliği nehyeden kötülükten men eden bir toplum olmak dileğiyle...
vatandaş  -  23.05.2011 - 1:07
yapmayın ümit bey!!! halkımız ahlak namus gibi değerlerini yitirmiş gibi bir izlenim oluşturuyorsunuz.bu pis işleri de onlara AKPmi yaptırıyor ayıp oluyor ama bu kadar zanda bulunarak siz de AKP yi güçlendiriyorsunuz o zaman .sizin mantığınızla yaklaşınca bu sonuç çıkar.unutmayın Allah kullarına irade vermiştir yani herkes yaptığı işten kendi sorumludur .şu anki MHPnin hiçbir değer yargısı kalmamıştır öyle ki genel başkanları çıkıp bu pis işleri yapanlara sırf kendi çıkarları uğruna sahip çıkacak kadar söylermisiniz ülke çıkarları nerede kaldı siz bu insanlara güveniyorsanız size diyecek sözüm yok ama ben ülkemi böyle kirli bir partiya emanet etmemmm
Ali sevim  -  21.05.2011 - 22:27
Sayın kocaballı cümleler düşük kelimeler yanlış üstelikte yazınızı anlayamadık. Osman Bey'i övüyormusunuz yoksa hedef mi yapıyorsunuz.
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
   
 
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Pınar Taşçı YIKILMAZ
Başar Özdemir
Nusret Kılıç
Kırlangıçoğlu Oktay
Bekir Eroğlu
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  01 Temmuz 2020 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net