04 Ekim 2022 Salı
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Kırıkkale Belediyesi, Tam Bana Göre Festival’ine katılacak
Kırıkkale Belediyesi, Tam Bana Göre Festival’ine katılacak
Cam ve Mozaik Kırıkkale Hayat Buluyor
Cam ve Mozaik Kırıkkale Hayat Buluyor
Müzisyenlerimiz,müzik kutusu değillerdir
Müzisyenlerimiz,müzik kutusu değillerdir
Civelek Şampiyona İçin Yardım Bekliyor
Civelek Şampiyona İçin Yardım Bekliyor
  YAZARLARIMIZ
Seçim Sonu
21 Haziran 2011 Salı Bu yazı 37114 kez okunmuştur.
 
  
Yazı boyutu : 13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto

 

Bir Genel seçimi daha bitirdik kazasız belasız çok şükür. Şimdilik kazasız belasız diyorum çünkü bu sözüm sadece seçim süreci içindi gelecek günler ülkemin için neler getirecek bilemiyoruz doğrusu.

2007 seçimlerinin galibi iken de aşağı yukarı aynı Balkon konuşmasını yapan sayın başvekil , bugün yine aynı konuşmayı yaptı. Herkesin başbakanı olduğu, oy veren vermeyen herkese eşit muamele yapılacağını, haksızlıkların karşısında olacağını söyledi. Hakkını helal etti. Hatta bir çok davayı geri çekerek somut bir jest yaptı. Bu davranışının devamı gelir umarım

Seçimlerde AKP ‘nin kesin başarısı açık başarılı olmasında bir çok etken var ama bir kaçını sıralamak gerekirse; AKP Türkiye’nin toplumsal yapısını iyi analiz etmiş bununla beraber gerekli strateji, araç ve yöntemlerini iyi çalıştırmıştır.

- Seçimlere iyi hazırlanmış, Belediyeler ve teşkilatları ve devlet imkanları sonuna kadar kullanılmıştır. - Seçim öncesi istismar edilecek bir şey muhakkak bulunmuş - Karşısında yeni bir güç oluşmaması için her türlü yolu kullanmıştır. - Para’nın nerden, nasıl geldiği bilinmese de halkın cebine dokunulmamış. - Halkın dilinden konuşmuş, hakaret, yalan olsa da halkın hoşuna gitmesini bilmiştir. Seçim sürecinde muhalefete her türlü hakareti yapmış, rezillik abidesi olan kasetleri seçim meydanlarında kullanmış ve seçim bittikten sonra helalleşmek istiyor.. Kolay mı o kadar Devlet Bey’in dediği gibi hesaplaşmadan helalleşme olur mu hiç.

Bu ülkenin varlık davası için şehit düşmüş ülkücü gençliğe katil, kan emici, faşist ve daha ağza alınmayacak bir çok hakaret edeceksin sonra da helalleşelim diyeceksin olmaz bu.

Referandum döneminden itibaren başlayan bu istismar süreci bugünde devam etmektedir. Milliyetçiliği küfür gören zihniyet bugün en büyük milliyetçi kesilmiş ve bu kutsal davayı da maalesef kullanmıştır.

Referandumda hızlı Evetçi olan BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu Bey Genel Başkanlık görevinden seçim günü istifa etti. acaba görevi sona mı erdi. Aldığı işi tamamladı mı da gidiyor.

Bu saatten sonra artık BBP’deki ülkücü kardeşlerimizin yeri yine üç hilalli bayrağın altıdır. Reis hakkın rahmetine kavuşmasınsan sonra artık bu ayrılık bitmelidir. Gülü alıp başımızın tacı yapıyoruz. Hilali de üçlüyoruz.

Genel seçimlerde Kırıkkale bir karara vardı ve AKP’ye üç vekil verdi. Şimdi de biz önümüzde ki süreçte sadece Başbakanı’ın yüzü suyu hürmetine seçilen sayın vekilleri takip edeceğiz. Şehre ne kadar gelip gidecekler ve ne hayırları dokunacak. Umarız şehrimiz için çalışırlar. Çünkü hepimiz aynı gemide yaşıyoruz ve bu şehirden başka gidecek yerimiz de yok

Artık AKP iktidarının hem ülke hem de Kırıkkale’ye hizmet için bahanesi kalmadı. Şimdiye kadar göremediğimiz hizmeti bekliyoruz.

Her zaman dediğimiz gibi şehrimiz için ne hayırlıysa o olsun. Şehrimiz her şeyin en güzeline layık. Bunu gerçekleştirme arzusu içerisinde olanların başarılı olması dileğiyle.

Bu yazıyı paylaş      Sayfayı yazdır    
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  YAZARIN DİĞER YAZILARI
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Yener KAZAN
Şadiye ERYILMAZ
Sami GÜLER
Hidayet DOĞAN
Ömer ŞENGÜL
Sadettin KARALÖK
Ahmet ULUSOY
Rabia Saylam TAŞDEMİR
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  03 Ekim 2022 Pazartesi
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net