Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

14 MAYIS'DA DESTAN YAZACAGIZ


 

AK Parti eski Merkezi ilçe başkanı ve İl Başkanı Mürsel Akçay 28. dönem Kırıkkale milletvekilliği aday adaylığı için müracaatta bulundu.

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Bahadır Kılıç'a yazılı müracaatını sunan Akçay konuşmasında " AK Parti'de memleket için Allah rızası için hizmet yapılır. Bu parti teşkilatı hizmete kendini odaklamıştır. Bence milletvekili aday adayı olarak aday olsam da olmasam da Partimiz  için,  milletimiz için , Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan'ın görevinin devam etmesi için canla başla çalışacağım. Şu an partime Kırıkkale milletvekili aday adayı olarak 29 numarayı almış bulunuyorum. Bu partimize gösterilen ilginin sonucudur  . 14 Mayıs'ta yine Türkiye'de demokrasi Destanı yazacağız . Amacım Allah rızası için hizmet etmek. Kırıkkale halkına  hizmet getirmek. Ülkeme faydalı bir siyasetçi olmaktır." şeklinde konuştu.BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.