Kırıkkale 19°
Kale Haber
Eğitim 6 Ay Önce

ABC EĞİTİM KURUMLARI 30. YIL PASTASINI KESTİ

ABC EĞİTİM KURUMLARI 30. YIL PASTASINI ÖĞRETMENLERE BERABER KESTİ

 

ABC’de 30. Yıl coşkusu

Yarım asırdır Kırıkkale’de eğitimin mimari olan ABC Eğitim Kurumları 30. yılını kutluyor. ABC Eğitim Kurumları Başkanı Harun Güleç, hafta sonu gerçekleşen bursluluk sınavının yoğun bir katılım olduğuna dikkat çekerek ABC’nin şehre imzasını attığını söyledi.

 

ARKAMIZDA GÜZEL BİR RÜZGAR VAR

Kırıkkale’de eğitimin öncü kuruluşu olan ABC Eğitim Kurumları 30. yılını kutluyor. ABC Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü Hüseyin Kelkit, coşkulu ve yorucu bir haftayı geride bıraktıklarını belirterek “Arkamızda iyi bir rüzgar var ve bu rüzgarı arkamıza alan sizlersiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 

MUTLULUĞUMUZ DEVAM ETSİN

ABC Koleji Müdürü Necati Bayrakçı ise 30 yıllık tarihi olan bir kurum için önemli bir yıl olduğunu belirterek “İnşallah nice 30 yıllar olmasını diliyorum. Güzel bir hatıra olmasını diliyorum. Okulda gerçekten güzel bir mutluluğumuz var.Bu mutluluğunuz yüzlerinize yansıyor. Bu gülen yüzleriniz asla solmasın diliyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

 

AYNI HEYECAN İLE DEVAM EDİYORUZ

ABC Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Harun Güleç, haftasonu ciddi katılımlı bir sınav yapıldığını belirterek “ABC yine şehre imzasını attı. İki günde 3 bini geçtik emeği olanlara teşekkür ediyorum. Bu hafta sizler için yorucu oldu. ABC’yi birlikte yükseltiyoruz. Daha iyi günler olacak.1993 yıllında başladık ve aynı heyecan ile devam ediyoruz. İstikrarlı bir şekilde faaliyetlerimize devam ediyoruz. 30. yılımız kutlu olsun” dedi. Öğretmenler ise duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.