Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 3 Ay Önce

AK PARTİ MERKEZ İLÇE TEŞKİLATINDAN KAPLAN'A ZİYARET

Kırıkkale'nin AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı, TBMM'de Kırıkkale Milletvekili Sayın Mustafa Kaplan'ı ziyaret ederek, merkez ilçe yönetim kuruluyla birlikte toplantı salonunda güncel değerlendirmelerde bulundu. Ziyarette, Sayın Kaplan'a hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu. İşte detaylar:

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı, Kırıkkale'nin Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Sayın Mustafa Kaplan Bey'i TBMM'de ziyaret etti. Ziyarette, AK Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Toplantı, TBMM'de bulunan özel bir toplantı salonunda gerçekleşti. AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı yöneticileri ve Sayın Kaplan, güncel konular hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bu toplantıda, ilçenin sorunları, gelecek projeleri ve genel siyasi konular ele alındı.

Ziyaret sırasında, AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı üyeleri, Sayın Kaplan'a yeni görevi için hayırlı olsun dileklerini iletti. Ayrıca, birlik ve beraberlik vurgusu yapılarak, Kırıkkale'nin gelişimi ve ilçe halkının refahı için işbirliği yapma isteği ifade edildi.