Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 4 Ay Önce

AK Parti’ye Bahşılı Morali

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Adayları Mustafa Kaplan, Ergün Tekin ve Emin Avundukluoğlu, Bahşılı büyük moral desteği buldu. Samimi ortamda gerçekleşen sohbette Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, AK Parti’nin ilçede yüzde 86’lık oyu olduğunu ve 3 -0 yapmak için var güçleriyle çalıştığını söyledi.

AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kaplan, Ergün Tekin ve Emin Avundukluoğlu, Bahşılı İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettiler. Burada Adayları Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin ve İlçe Başkanı Güner Taş, İl başkanlığı İl genel meclis başkanını karşıladı. İlçe başkanlığında yapılan toplantıda Belediye başkanı Recep Zafer Tekin, “AK parti ilçemizde %86 ya yakın oy alırken köylerimizde torba bağlanıyor. İnşallah yine oy patlaması ile 3-0 yapmak için Mustafa Kaplan,Ergün Tekin ve Muhammed Emin Avundukluoğlu’nu meclise göndermek için çok çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.” dedi. Adayların selamlama konuşmalarından sonra parti önünde toplu fotoğraf çekildi.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.