Kırıkkale 20°
Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

Akkoyun,Milletvekilimiz Ahmet Önal'ın Her Daim Yanında Olacağız

Memleket Partisi Milletvekili Adayı Ali Akkoyun, Kırıkkale CHP Saflarına Geçti, Milletvekili Ahmet Önal'ın Yaptıklarını Destekleyeceğini Belirtti

Kırıkkale'de siyasi arenada yeni bir gelişme yaşandı. Memleket Partisi'nden milletvekili adayı olan Ali Akkoyun, Kırıkkale Cumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) katıldı. Akkoyun, partiye geçiş yaparken, Kırıkkale CHP Milletvekili Ahmet Önal'ın çalışmalarını ve şehir için gerçekleştirdiği başarılı projelerini takdir ettiğini ifade etti.

Ali Akkoyun, yaptığı açıklamada, Kırıkkale'nin kalkınması ve halkın refahının artması için elbirliğiyle çalışmanın önemine vurgu yaptı. Kırıkkale CHP Milletvekili Ahmet Önal'ın sahip olduğu vizyon ve hizmet anlayışının kendisini etkilediğini belirten Akkoyun, Önal'ın her zaman şehrin yanında olduğunu ve yaptıklarını gördüklerini söyledi.

Akkoyun, Ahmet Önal'ın Kırıkkale için gerçekleştirdiği projelerin başarılı sonuçlar doğurduğunu ve bunların devamını getirmek için CHP saflarında yer almanın doğru bir adım olduğunu ifade etti. Önal'ın liderliğindeki CHP'nin Kırıkkale için daha fazla hizmet üreteceğine inandığını dile getiren Akkoyun, partideki yeni görevine büyük bir heyecanla başlayacağını söyledi.

Kırıkkale CHP Milletvekili Ahmet Önal da Ali Akkoyun'un partiye katılmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Önal, Akkoyun'un deneyimi ve vizyonunun Kırıkkale için büyük bir kazanç olduğunu belirterek, yapacakları çalışmalarda birlikte hareket edeceklerini ifade etti. Önal, Akkoyun'un kararının Kırıkkale halkına olan güvenin bir göstergesi olduğunu söyledi ve Akkoyun'a hoş geldin dedi.

Ali Akkoyun'un Kırıkkale CHP'ye katılmasıyla birlikte, partiye yeni bir enerji ve güç katılması bekleniyor. Akkoyun'un deneyimli siyasetçi Ahmet Önal ile birlikte çalışarak Kırıkkale'nin kalkınmasına ve halkın yaşam standartlarının yükselmesine katkıda bulunması umuluyor. Kırıkkale halkı, bu yeni işbirliğinin şehir için olumlu sonuçlar doğuracağına inanıyor ve yapılan hizmetlerin artarak devam edeceğineHaber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.