Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 2 Hafta Önce

AKYÖN'DEN UYARI !

Cidde Eski Basın Ateşesi,Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı ve AK Parti'nin tanınmış siyasetçilerinden Bahattin Akyön yaptığı açıklamada AK Parti camiasını 28 Mayıs 2023 de yapılacak  Cumhurbaşkanlığı seçimlerine odaklanmaya davet etti.

Arkadaşlar, Malum olduğu üzere Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kaldı. Elhamdülillah önemli bir avantajla gidiliyor, ancak, avantaj görülen durum rehavete sebep olursa yani "seçim nasıl olsa kazanıldı gitmesem de olur" denilerek rehavete sebep olursa, şu son günlerde çalışılmazsa veya havalar ısındı diye pikniğe gidilir, tatile gidilir ve sandığa gidilmezse Allah korusun son pişmanlık fayda vermez. Onun için daha çok gayret edilecek ve farkın fazla olması için çalışılması gerekecektir. 

Çünkü fark fazla olmaz ise sokaklar provake alanı haline gelebilir. Cumhur ittifakı tek çatı yani tek SKM altında oy kaybedilen yerleri acil çıkartmalı ve bire bir ve “Neden Erdoğan’a verilmeli” sloganı altında acil iyi birer hatiple ve tüm vekil, aday adayları, tüm akil isimler ile tüm ilçeler taranmalıdır. Rehavet asla olmamalı en azından her üyeden 14 Mayıs’ta oy vermeyen bir kişinin oyu alınmalıdır. Herkes bir oy getirse bu iş inşallah daha rahat biter.

Bahattin Akyön

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.