Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 1 Ay Önce

Altınışık Halka Seslendi Tüm Dertler Bitecek

‘İyi Parti Var, Biz Varız’

 

Birlik olmaya davet

 

İyi Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Bülent Şükrü Altınışık, seçim ziyaretleri ve çalışmalarının yanı sıra seçime yönelik özel açıklamalar ve mesajlar da veriyor.

 

 

TÜM DERTLER BİTECEK

İyi Parti Kırıkkale Milletvekili Adayı Bülent Şükrü Altınışık, seçim ziyaretleri ve çalışmalarının yanı sıra seçime yönelik özel açıklamalar ve mesajlar da veriyor. Altınışık, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamada İyi Parti ile milletin tüm dertlerinin biteceğini söyledi. Seçim mesajı veren Altınışık, “İyi Parti ile tüm dertler bitecek. İyi Parti var, Biz varız” dedi.

 

İYİ’LERİN İKTİDARI GELİYOR

Milletin sıkıntılarını bildiklerini söyleyen Altınışık, “Kırıkkale'nin tüm dertleri bitecek. İYİ Parti var. Biz varız. Kırıkkale'de çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan hemşehrilerimizin dertlerini dinliyor, çözümlerimizi sunuyor ve İYİ'lerin kutlu iktidar yürüyüşünde birlik olmaya davet ediyoruz” dedi.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.