Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

Arslan’dan Birlik Beraberlik Mesajı

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan Av. Mustafa Arslan Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığına Coşkulu Bir Kalabalıkla Aday Adaylığını Açıkladı. Malumunuz Üzere 28. Dönem Milletvekili Aday Adaylığı Müracaatımı Yapmak Üzere Yine Yeniden Sizlerin Huzuruna Çıkmanın Sevinç Ve Gururunu Yaşıyorum. Kıymetli Dava Arkadaşlarım Partimizin Seçimlerine Tabi Ki De Her Zaman Ki Gibi Coşku İle Cenk Havaları İle Renk Katmak İsterdik. Fakat Yüzyılın En Ağır Felaketiyle Karşı Karşıya Kaldık. Devlet Ve Millet Olarak Bu Derin Felaketin Yaralarını Sarmaya Çalışıyoruz. 

İnşallah Hep Birlikte Güçlü Devletimiz İle Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan Öncülüğünde Milli Birlik Seferberlik Ruhuyla Bölgeyi Yeniden Ayağa Kaldıracağız . Bu Vesile İle Depremde Hayatını Kaybeden Şehitlerimize Rabbimden Rahmet, Yakınlarına Sabır Ve Yaralı Kardeşlerimize De Acil Şifalar Diliyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan Liderliğindeki Ak Parti İktidarı 20 Yılda Sayısız Hizmetler Yaparak Türkiye’yi En İyi Şekilde Yeni Yüzyıla Hazırlamıştır. 2023 Yılında Yapılacak Olan Seçim Sadece Bir Seçim Değildir. 

 Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Geleceği Ve Beka Meselesidir. Şuanda Karşımızda 6 Benzemez Her şeye Rağmen Bir Araya Gelerek Karşımızda Durma Cesareti Gösteriyorlarsa Aynı Davaya Aynı Lidere Gönül Veren Aynı Milli Manevi Değerlere İnanan Bizlerin Bir Arada Olmamamız Ve Birbirimizi Her Zamankinden Daha Sıkı Kucaklamamamız İçin Hiçbir Sebebimiz Yoktur. Gün Birlik Ve Beraber Olma Günüdür. Ben Bu Davanın İçinde Yetişmiş Bir Kardeşiniz Olarak Özellikle Şunu İstirham Ediyorum. Hepimizin Nefsi Değilde Hasbi Duygularla Birbirimize Gönlümüzü Açmanın Tam Zamanıdır . Bu Seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın Sloganımız Olarak Söylediği Şekilde Diyorum Yarın Değil Hemen Şimdi Bu Düşünce Ve Teminiler İle Sözlerime Son Verirken 14 Mayısta Yapılacak Olan Seçimlerin Şehrimize, Vatanımıza Ve Milletimize Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum Dedi


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.