Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 3 Hafta Önce

ASKON Kırıkkale’ye AK Parti Adaylarından Ziyaret

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Kırıkkale Şubesi, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Adayları Ergün Tekin ile Muhammed Emin Avundukluoğlu’nu misafir etti. 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerine az bir zaman kala, AK Parti Milletvekili Adaylarına ev sahipliği yapan Şube Başkanı Savaş Geyik, Kırıkkale iş dünyasının beklenti ve önerilerini paylaştı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaş Geyik, “Türkiye Yüzyılı’nın kapılarının aralanacağı seçimlerin önemine işaret ederek, “ASKON, Türkiye genelinde tüm şubeleri ile güçlü, güvenli ve istikrarlı bir Türkiye için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemektedir. 

ASKON olarak üretmeye ve şehrimizin kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz" diye konuştu. AK Parti Milletvekili Adayları Tekin ve Avundukluoğlu’na ASKON Kırıkkale hakkında bilgiler aktaran Şube Başkanı Savaş Geyik, Kırıkkale’nin yatırım, üretim ve istihdam potansiyelinin yüksekliğine işaret ederek, “Kırıkkale’mizde sermaye ve girişim kabiliyetine sahip müteşebbislerimiz mevcut. İstihdam için insan kaynaklarımız genç ve güçlü bir yapıya sahip. Siyasi karar vericilerimizden beklentimiz, şehrimizde yatırımı cazip hale getirecek teşvik ve destek unsurlarının bir an önce harekete geçirilmesidir” ifadelerini dile getirdi. ASKON Kırıkkale’yi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Milletvekili Adayı Ergün Tekin, “Bu şehirde bir kişiyi dahi istihdam eden işletmenin başımızın üzerinde yeri var. 

İş insanı olarak tecrübemi, ilişkilerimi ve tüm gayretimi Kırıkkale’nin yatırım potansiyelini harekete geçirmeye seferber edeceğimden kuşkunuz olmasın” dedi. AK Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Muhammed Emin Avundukluoğlu ise Kırıkkale’nin gelişmesi için çalışacağını, Kırıkkale’nin tüm sektörleri ile gelişmesi için çaba sarfedeceğini ifade ederek, “Şehrimiz bulunduğu konum nedeniyle, büyük avantajlara sahip. Yolların geçiş noktasında olması nedeniyle lojistik üssü olmaya aday. Bizler gayret edeceğiz, Kırıkkale’yi hakettiği noktaya hep birlikte taşıyacağız” diye konuştu.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.