Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 4 Ay Önce

Av. Halil ÖZTÜRK’ün 28 Mayıs Seçimlerine İlişkin Basın Açıklaması

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2. turu 28 Mayıs’ta gerçekleşmiştir. Milletimiz; HDP’den ve Kandil’den medet umanlardan, yurtdışındaki kaçak Fetö elemanlarının her gün destek açıkladığı, sevinç sırasına girdiği, Batı’nın elini açıp kazansın diye dört gözle beklediği, her gün hangi kılığa gireceğini şaşırmış, bir gün sözde milliyetçi, bir gün Selahattin Demirtaş havarisi olan Kılıçdaroğlu’na destek ve prim vermemiştir. Türk Milleti, Türkiye Yüzyılı’nın mimarı olacağına inandığı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçerek tüm iç ve dış odaklara mesajını açık ve net vermiştir.

 

Seçim sonuçları göstermiştir ki kaybeden Pkk, Fetö, Kandil, Amerikan ve AB emperyalizmi ile Türkiye’ye hasmane tutum içerisinde olan bilumum dış güçler olmuştur. Hür ve özgür iradesi ile kazanan büyük Türk Milleti ve Türk Devleti olmuştur. Kazanımlarını devam ettiren, istikrar ve huzurdan yana tavrını ortaya koyan Türk Milleti eşsiz bir demokrasi örneği sergilemiştir.

 

Kırıkkale’miz de bu zaferde şüphesiz büyük paya sahiptir. Kırıkkale’m bizleri tekrar Vekili olarak gönderdiği TBMM’de gösterdiği iradesini artan oy oranı ve sayısıyla Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verdiği destek ile de pekiştirmiştir. Yaklaşık her 3 kişiden ikisinin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy verdiği değerli hemşehrilerim Türkiye ortalamasının da üzerinde bir oy oranı ile Türk ve Türkiye Yüzyılı’nın açılmasında önemli rol oynamıştır.

 

Kırıkkale her zaman tavrını milli ve manevi olandan, değerlerini yaşayan ve yaşatandan yana göstermiştir. Kırıkkale; terör destekçileriyle bir ve beraber olana, seçimin 1. ve 2. turu arasında ne diyeceğini şaşırana, Türklükle sorunu olana, Ayasofya’yı tekrar müze yapma hayali kurana, LGBT destekçisine, depremzedelerin haysiyetine dil uzatana elbette geçit vermemiştir, vermeyecektir. Kırıkkale, dört başı mamur ben buradayım ve burada oldukça siz emelinize ulaşamayacaksınız diyerek sandığa attığı helal oylarıyla işbirlikçi cephenin alayına birden meydan okumuştur.

 

Hemşehrilerime ve Cumhur İttifakı’na destek veren hassaten herkese teşekkür eder, bugünden itibaren daha da fazla şevkle ve azimle çalışacağımızın bilinmesini isteriz.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.