Kırıkkale 23°
Kale Haber
Eğitim 6 Gün Önce

Başkan Mehmet Koyuncudan Bir Anlamlı Jest Daha

Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu, kasabada bulunan minik öğrencilere yönelik anlamlı bir jestte bulunarak eğitime olan desteğini bir kez daha gösterdi. Başkan Koyuncu, Hacılar kasabasında eğitim-öğretime başlayan öğrencilere yönelik ücretsiz okul çantası temini yapılacağını duyurdu. Bu önemli adım, kasaba halkı ve eğitim camiası tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Başkan Koyuncu'nun bu girişimi, kasabadaki genç öğrencilerin eğitim hayatına daha olumlu bir başlangıç yapmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştiriliyor. Ücretsiz okul çantası temini, kasaba sakinlerinin eğitim masraflarını hafifletmeyi ve öğrencilerin derslerine daha iyi odaklanmalarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Kasaba halkı, Başkan Koyuncu'nun eğitime verdiği bu destek karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Eğitim, toplumun geleceği için büyük önem taşıdığından, bu tür inisiyatiflerin eğitim kurumlarına ve öğrencilere yönelik olumlu etkiler yarattığına inanılıyor.

Hacılar Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu'nun öğrencilere bu anlamlı jesti, kasaba genelinde daha fazla eğitim ve öğrenci dostu projelerin hayata geçirilmesine de ilham kaynağı olabilir. Bu tür toplumsal destekler, genç neslin geleceğe daha umutla bakmalarını sağlamak adına büyük bir adım olarak kabul ediliyor.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.