Kırıkkale 19°
Kale Haber
Gündem 12 Gün Önce

Çelebi Bir Yıldız Çıkarttı

Kırıkkale’nin çalışkan İlçesi’nde yaşamını sürdüren minik Ceylin Tezcan, Çanakkale ve Bursa’da yapılan karate şampiyonasında altın madalya alarak hem Çelebi’nin hemde Kırıkkale’nin yüzünü güldürdü.

TEŞEKKÜR ETTİ

Çelebi Belediye Başkanı Yaşar Erdemir’in maddi ve manevi desteğini gördüklerini açılayan Atak Spor Kulübü yöneticileri Başkan Yaşar Erdemir’in spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.Minik Ceylin’in ailes de, katkılarından dolayı ve gururlanmalarına vesile olan Başkan Yaşar Erdemir ve Atak Spor Kulübüne teşekkür etti. Hem Bursa’da hemde Çanakkale’de yapılan müsabakalarda minik Ceylin Tezcan’nın altın madalya almasının gururunu yaşadıklarını açıklayan Başkan Erdemir, “Kızımız Ceylin, bütün müsabakalarda üstün başarı gösteriyor. Buda bizi mutlu ediyor. Bizde kendisine gereken desteği veriyoruz. İnşallah kızımızı düya şampiyonu olarak görebiliriz. Türk bayrağını göklere çıkartır. Bu gurur hepimizin olur.”

SPORLA NESİLLER BİLİNÇLENİR

Herkesin spor yapması gerektiğinin altını çizen Başkan Erdemir, “Spor, sağlıklı yaşam da vücudumuz için gereken aktivitelerin toplamıdır. Zamanı doğru yönde ve faydalı kullanmak istiyorsak hayatımızda spora yer vermeliyiz. Günün stres ve yorgunluğunu zihninizden uzaklaştırmak için spor doğru bir seçim olacaktır Sağlıklı yaşam için spor yapılmalıdır. Zamanınızı kaliteli geçirirken, sağlığınızı korumuş olursunuz. Sağlığınızı iyi yönde etkileyecek spor seçeneklerini değerlendirmeli ve bunu hayatınızda bir düzene oturtarak devamlılığını sağlamalısınız. Sporun vücudunuza olduğu kadar zihninize olan ektisi de sağlığınız için faydalı olduğunu doğrular. Spor yapmak kişiliğimize kararlılık ve özgüveni arttırmada yardımcı olur. Metabolizmamızın kendini koruması için spor düzenli ve kontrollü yapılmalıdır. Spor günlük hayatınızda düzenli olarak yer alarak yaşam kalitenizi yükseltmektedir. Sporun kişisel gelişime olan katkısı da göz ardı edilemez bir gerçektir. Vücudunuzun yanı sıra ruhunuzu da rahatlatan spor size dinginlik kazandırır. Günlük yaptığınız yürüyüşler nefesinizi açarak kalbinizin çalışma düzenini koruyan bir spor aktivitesi olarak kabul görür. Vücut özelliklerinize, sağlık durumunuza göre farklı spor dallarında yer alabilir. Sporsuz ve hareketsiz bir yaşam sağlıklı değildir. O yüzden spor aktiviteleriyle zihni rahatlatırken vücudunuzun sağlığını koruyabilirsiniz”


Haber :

Adnan Akın Güler

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.