Kırıkkale 20°
Kale Haber
Gündem 2 Ay Önce

CHP’Lİ HAKKI AYDOS SEÇİM BÖLGESİNDEN START VERDİ

CHP’de milletvekilliği aday adaylığı başvuruları tamamlandı. Seçime sayılı günler kala adaylar da çalışmalarına hız verdi. CHP Kırıkkale'den Milletvekili Aday Adayı olan Hakkı Aydos, seçim bölgesinde adaylık açıklaması yapacağını duyurdu.

 

TÜRKİYE SEÇİMLERE KİLİTLENMİŞ DURUMDA

Türkiye 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere kilitlenmiş durumda. Cumhurbaşkanı adayları netleşirken parti mutfaklarında ise milletvekilliği adaylığı için yoğun trafik sürüyor. CHP’de milletvekilliği aday adaylığı başvuruları tamamlandı. Parti, geçtiğimiz seçimlerin iki katı başvuru aldı.  Adaylar da kendi seçim bölgelerinde çalışmalara start verdi. 

 

HAKKI AYDOS SEÇİM BÖLGESİNDEN START VERDİ

CHP'den Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı olan Hakkı Aydos, memleketinde seçim çalışmalarına başladı.  Aydos, "1 Nisan 2023 Cumartesi günü Saat 14:00'te CHP Kırıkkale İl Başkanlığı'nda Milletvekili Aday Adaylığı açıklamamız olacaktır." diyerek tüm halkın davetli olduğunu bildirdi


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.