Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 1 Ay Önce

CHP'NİN ANA GÜCÜ

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri arifesinde en çok çalışan bayan teşkilatlar arasında CHP'nin kadın kolları siyasi arenada varlığını iyice hissettiriyor. Gün boyu mahalle , cadde , sokak ziyaretlerinde bulunan CHP gönül vermiş bayanlar akşam saatlerini ise partide bir araya gelecek yarın yapacakları iş programını belirliyorlar.

Partiler CHP'nin ana gücü olarak kabul edilen ve hizmetleri takdir edilen bayanlar gittikleri seçim bölgesinde CHP genel başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve Cumhuriyet Halk Partisine oy istiyorlar. Türkiye'nin umudunun Millet İttifakında olduğunu belirten CHP'li kadınlar oy pusulasında da vatandaşların nereye Evet mührünü basacağını nereye tercih edeceğini kağıt üzerinde uygulamalı olarak gösteriyorlar.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.