Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

DANIŞMAN ,VEKİLLİK YOLUNDA

Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi’nin danışmanı Muhammet Emin Avundukluoğlu, Kırıkkale Ak Parti milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısı ile müracaatını gerçekleştirdi. Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi’nin danışmanı Muhammet Emin Avundukluoğlu, Kırıkkale Ak Parti milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısı ile müracaatını gerçekleştirdi.

 HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

 Aday Adayı Avundukluoğlu; “Liyakatımızla, edindiğimiz tecrübelerle Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Ak Partinin memlekete yaptığı hizmetleri daha da ileriye taşıyacağız. Bunu gençlerimizle, teşkilatımızla birlikte yapacağız, bütün Kırıkkaleli’ lerle birlikle yapacağız inşallah. Farklı bir konuya değinmek istiyorum; Biliyorsunuz ki Ukrayna ile Rusya savaş halinde ve bu savaşa bütün dünya taraf olmuş vaziyette. Cumhuriyet kurulduktan sonra Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’nin tarafsız olarak aldığı pozisyon, Türkiye’nin diplomatik olarak en önemli icraatlardan birisidir. Biz bunu tecrübemizle, liyakatımızla yaptık. Allah Cumhurbaşkanımıza güç versin, onu başımızdan eksik etmesin. Allah’ın izniyle hep birlikte onu tekrar Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Cumhur İttifakımızla tekrar Gazi meclisimizle ezici çoğunluğu sağlayacağız. Bu bütün Kırıkkale ’li hemşerilerimizin ve teşkilatımızın destekleriyle olacak. Bunun için hep birlikte çalışacağız. Hepinize teşekkür ediyorum, Allah gücünüzü arttırsın”. Dedi.

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.