Kırıkkale 20°
Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

Delice'de seçim çalışmaları

Delice havalisi 28 Mayıs'ta yapılacak seçime odaklandı. Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem Ak Parti bünyesinde görev yapan AK Parti sempazanı seçmenler ve kalabalık bir bölge sakinin katıldığı toplantıda 28 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Kırıkkale ve ülkemiz için oy vermemiz gerektiğini dile getirdi.

Özdem toplantı hakkında şu değerlendirmede bulundu;

Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi, Çerikli Belediye Başkanımız Sn. Nuh Şahin, İl Genel Meclis üyemiz Adem Gökdere, İlçe başkanımız Hüseyin Uluğ, belediye meclis üyelerimiz, geçmiş dönem belediye başkanlığı yapmış Sn.Ekrem Karakaya, geçmiş dönem İl Genel Meclis üyeliği yapmış Hacı Ömer Örsdemir, geçmiş dönem  ilçe başkanlığı yapmış başkanlarımız, mahalle ve köy muhtarlarımız, geçmiş dönem belediye meclis üyelerimiz ile sabah kahvaltısında biraraya gelerek istişarelerde bulunduk.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.