Kırıkkale 19°
Kale Haber
Eğitim 7 Ay Önce

EĞİTİMDE GÜVENLİK

EĞİTİMDE GÜVENLİK

 

Çocukların Eğitim Süreçlerinin Güvenliğine İlişkin Koruyucu ve Önleyici Hizmet ve Tedbirlerin Artırılmasına Yönelik İş Birliği Protokolü Toplantısı Yapıldı.

 

Yahşihan Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU başkanlığında, 2022-2023 Eğitim öğretim yılı çocukların eğitim süreçlerinin güvenliğine ilişkin koruyucu ve önleyici hizmet ve tedbirlerin artırılmasına yönelik işbirliği protokolü (İlçe Yürütme Kurulu) toplantısının ikincisi yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Haluk ÖZDEMİR' in  sunum yaptığı toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı  Ahmet Cemil ŞERBETÇİOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı Kadir AKIN, İlçe Emniyet Müdürü Yahya ÇELİK, İlçe Müftü Vekili  İsmail KOÇAK, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü  Mustafa ÖLMEZ ve İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü  Süleyman TOĞRUL katıldı.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.