Kırıkkale -4°
Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

Esnaflar ve Sanatkarlar Cebeci Dedi

KATILIM YÜKSEKTİ

Ankara 2. Bölge Başkan Vekili Ahmet Ayda’nın divan başkanlığını yaptığı kongrenin üyeliklerini ise Halil Yenice ve Emrah Uysaler yaptı.  Kongrede, gündem maddeleri tek tek okunarak üyelerin oylamasına sunulup kabul edildikten sonra başkanlık seçimine geçildi.  Tek liste halinde gerçekleşen kongrede mevcut Başkan Osman Cebeci güven tazeleyerek, yeniden Başkanlık görevine seçildi.

 

Genel kurul sonrası gazetemiz manşete açıklamalarda bulunan Cebeci, “Genel kurulun hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Her zaman olduğu gibi esnaf teşkilatımıza ve kooperatifimize yakışan bir genel kurul yaptık. Sizlerin düşünceleri bizim için çok önemlidir. Kırıkkale esnaf ve sanatkarları her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır. Sorumluluğumuz var biliyorum. Bu sorumluluk duygusu içerisinde elimizden geleni yapacağız. En iyi şekilde sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Kooperatif üyelerimizin teveccühü ile tekrar başkanlık görevine layık görüldüm. Yönetim kurulu üyelerimizle bu sorumluluğun bilincinde olup üyelerimize hizmet noktasında kaldığımız yerden devam edeceğiz. Tekrardan tüm katılımcılara ve misafirlerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

İŞTE YÖNETİM

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Osman Cebeci, Yunus Gümüşsoy, Murat Pehlivanlı, Orhan İba ve Köksal Tonga.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Murat Birdal, Alper Alpaslan, Can Ahmet Uyar, Savaş Olpak ve Behsat Yerlikya.

Denetim Kurulu Asil

Adnan Çatalok ve Faruk Işıkten.

Denetim Kurulu Yedek

Emrah Uysaler ve Serdal Ağırman.


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.