Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 1 Hafta Önce

GENÇ PARTİDEN KILIÇDAROĞLUNA TAM DESTEK

25.05.2023 tarihlerinde Türkiye Cumhuriyeti 13.Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlundan telefonlara gelen mesajla ''Sevgili vatandaşım, borç harç evini geçindirmeye çalıştığını biliyorum. İktidara gelir gelmez, bireysel kredi kartı borçlarınız için kesin çözüm üreteceğim. Erdoğan'ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş kredi kartı borçlarınızı, devletimizin hazinesi, bankalardan devralacak. Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen silinecek ve anapara 36 ay taksitlendirilecek. Böylece yüz binlerce vatandaşımız, bu yükün altında ezilmekten kurtulacak, rahat bir nefes alacak, borç batağı yüzünden yuvalar yıkılmayacak. Unutmayın, 28 Mayıs seçimi, bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkece borç batağına saplanma referandumudur! Vatanını seven sandığa gelsin. Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı Adayı'' birlikte seçim atmosferi daha yakından hissedildi.

Kırıkkale Genç Parti ise bu mesajların ardından yaptığı açıklamalarda Kemal Kılıçdaroğluna tam destek verdiklerini ifade etti. Tüm vatandaşlarımızın sandıklara gitmesi bir vatan görevidir diyen Genç Parti Milletvekili Adayı Duran Yıldız halkımızın sonuna kadar yanında ve destekçisi olacağız. Bize inanın güçlü ve kararlı bir şekilde geliyoruz diyerek Kılıçdaroğluna destek istedi.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.