Kırıkkale 19°
Kale Haber
Gündem 13 Gün Önce

Hacılar Kasabasında Muhteşem Haftasonu Etkinlikleri

Hacılar Belediyesi, sakinlerine unutulmaz bir hafta sonu tatili deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu'nun öncülüğünde gerçekleştirilen bir etkinlikle Hacılar Kasabası halkı, Kırşehir'deki Grand Terme Hotel'de hafta sonu tatili ile buluşturuldu.

Başkan Koyuncu, yapılan etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Hacılar Belediyesi olarak, kasaba sakinlerimize unutulmaz anlar yaşatmayı ve onları özel hissettirmeyi amaçlıyoruz. Bu çerçevede Kırşehir'deki Grand Terme Hotel'de hafta sonu tatil etkinliğimizi düzenledik ve yoğun ilgi gören 4. grubumuzu da bu etkinliğe dahil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. 'Siz İsteyin Biz Yerine Getirelim' prensibiyle hareket ediyoruz." şeklinde konuştu.

Hacılar Belediyesi'nin bu tür etkinlikleri, kasaba sakinlerine hem dinlenme fırsatı sunuyor hem de sosyal etkileşimi artırıyor. Grand Terme Hotel'de geçirilen hafta sonu tatili, katılımcılara unutulmaz anılar biriktirme fırsatı sunarken, Belediye Başkanı Mehmet Koyuncu'nun özverili çalışmaları ve duyarlılığı da takdirle karşılanıyor.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.