Kırıkkale 19°
Kale Haber
Gündem 14 Gün Önce

Halk oylamasında Kırıkkaleli bestekara destek verelim

Halk oylamasında Kırıkkaleli bestekara destek verelim

26 'ncısı düzenlenecek Kuşadası Altın Güvercin beste yarışmasında Hemşehrimiz Murat Kemal Kocaballı'nın Kuşadası isimli bestesi finale kaldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Kuşadası Belediyesinin ortaklaşa olarak düzenlediği Kuşadası Altın Güvercin beste yarışmasında hemşehrimiz Avukat Murat Kemal Kocaballı'nınKuşadası isimli bestesi finalde yarışmaya hak kazandı.

17 Eylul gecesi Kuşadası'nda yapılacak final gecesinde oylamanın altinguvercin.com.tr internet sayfasında Halk oylaması şeklinde geçeceğini belirten Kocaballı tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimizin siteden Kuşadası isimli besteye oy vermeye çagırdı.


Haydi Kırıkkale !Hemşerimize  bir destek olalımMurat Kocaballı oylama öncesindesinde yaptığı açıklamada hemşirelerimizden destek istedi.

Kocaballı;

Halk oylamasıyla Altın Güvercin kuşadası pop beste yarışmasında finale kalan  Kuşadası adlı parçama altinguvercin.com.tr adresine girerek oy vermenizi istediğim  altın güvercin pop beste yarışmaaı
17 Eylül Pazar günü  Altın Güvercin’in sahibini bulacağı büyük final gecesi, usta sunucu Okan Bayülgen’in sunumuyla saat 21.00’de Özer Türk Stadyumu’nda gerçekleşecek.
10 finalistin heyecanına 36 yıl önce Altın Güvercin sahibi olan Aşkın Nur Yengi ortak olacak.
Number 1 Türk ve TELE 1 canlı yayınlanacak olan yarışmayı ekranlarınızın başından takip edebilirsin Bu yarışmada sahneye ilk sırada biz çıkacağız.Umarım bu bir işarettir ve birinci oluruz .Desteginiz için şimdiden  teşekkür ederim Yarışmayı izlerseniz bahtiyar olurum
Bu Dünyada zaten bir avuç kaldık.
Saygılarımla

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.