Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 1 Ay Önce

Hamza Güneş, Çok Amaçlı Spor Salonu'nda Gerçekleşen Taekwondo Kuşak Törenine Katıldı

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, Çok Amaçlı Spor Salonu'nda Gerçekleşen Taekwondo Kuşak Törenine Katıldı

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, sporcuların heyecanla beklediği bir etkinlik olan Taekwondo Kuşak Törenine katıldı. Tören, Kırıkkale'deki Çok Amaçlı Spor Salonu'nda düzenlendi ve bölgedeki birçok sporcu ile antrenörlerin katılımıyla gerçekleşti.

Törende, Taekwondo sporuyla uğraşan sporcular, performanslarını sergileyerek daha yüksek seviyelere çıkmak için verdikleri emeklerini taçlandırdılar. Taekwondo, disiplin, teknik beceriler ve sporcuların kendilerini geliştirmesi açısından önemli bir etkinlik olarak biliniyor.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş, törende yaptığı konuşmada, sporcuların gösterdiği çaba ve fedakarlıkla gurur duyduğunu ifade etti. Tüm sporculara başarılar dileyerek, disiplinli ve çalışkan bir şekilde hedeflerine odaklanmalarını ve sporlarındaki başarılarını sürekli olarak artırmalarını temenni etti.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.