Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

HARUN YÜKSEL İYİ PARTİDE

 Kırıkkale siyasi arenasının  yakından tanıdığı Milliyetçi Hareket Partisi Eski il Başkanı Harun Yüksel  Pazar günü saat 16.00'da İyi Parti Kırıkkale İl Başkanlığında Kırıkkale Milletvekilliği Aday Adaylık müracaatını yapacak.

 DESTAN YAZACAĞIZ

 Türk -İslam ülküsüne gönlünü veren bu dava yolunda büyük çileler çeken milliyetçiye camianın yakından tanıdığı Harun   Yüksel  açıklamasında Meral Akşener başkanlığında İyi Parti'nin 14 Mayıs 2023 tarihinde Türkiye'de Demokrasi Destanı tarihi yazacağını ifade etti. 


 TARİH YAZACAGIZ

'Birlikte başaracağız, tarih yazacağız' sloganı ile aktif siyasete tekrar dönüş yapan Harun Yüksel Kırıkkale'nin temsil kabiliyeti yüksek milletvekillerine ihtiyaç duyduğunu belirterek kendisinin aktif siyasete uzun yıllar emek veren bir kişi olarak gerek çevresiyle , gerek yakın dostlarıyla siyasi bilgi ve tecrübesi ile Kırıkkale'ye yakışır bir milletvekili olmaya talip olduğunu dile getirdi. 

 SÖZ VERİYORUZ 

 Yüksel yaptığı açıklamada "1967 te Türk Ocağı ile tanıştım. Milliyetçi çizgimden o gün bu gün asla  taviz vermedim .İyi Partinin kuruluş aşamasında genel başkanımız Meral Akşener'le 50 den fazla il ziyaretinde bulundum.14 Mayıs 2023 tarihi Türkiye için sadece bir seçim tarihi olmayıp ülkeye adaletin barışın,  demokrasinin geldiği bir tarih olarak kayda geçecek. Millet ittifakı artık Türk milletinin tek ve son umudu haline gelmiştir. İyi Parti kadroları bu göreve hazırdır. Türkiye son 20 yılda dünyanın gerisinde kalmıştır. Türk milleti şanlı tarihinden gelen konumu gereği Dünya'da  hak ettiği yerde  değildir. 14 Mayıs Türkiye için yeniden bir doğum,  yeni bir hayatın başlangıcı yeni bir tarih sayfasının yazıldığı ilk satırlar olacaktır. Kırıkkale  Meclis de en iyi şekilde temsil edilecek .Kazanan Kırıkkale olacak. Türkiye olacak. Liyakatli İyi Parti kadroları sayesinde Türk milletinin yaşam kalitesi yükselecektir. Bunu taahhüt etmiyoruz, bunu yüce Türk milletine söz veriyoruz. "şeklinde konuştu. Yüksel  açıklamasının devamında Milliyetçi ve muhafazakar Kırıkkale seçmeninden büyük destek alacağına inandığını dile getirdi.

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.