Kırıkkale 20°
Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

HASANDEDE GÜZELLEŞİYOR

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, son zamanlarda yapmış olduğu açıklamalarla dikkatleri üzerine çekiyor. Vali Tekbıyıkoğlu, "Hasandede Güzelleşiyor, Yeni Projeler Yakında Geliyor" başlıklı açıklamasıyla bölgedeki gelişmeler hakkında önemli ipuçları verdi.

Kırıkkale'nin önemli turistik ve tarihi mekanlarından biri olan Hasandede, Vali Tekbıyıkoğlu'nun girişimleriyle daha da cazip hale getiriliyor. Vali, bölgenin doğal güzelliklerini ve tarihi dokusunu korumak adına çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Hasandede'nin daha da güzelleştirilerek ziyaretçilere daha iyi bir deneyim sunacağını ifade etti.

Vali Tekbıyıkoğlu, aynı zamanda yakın gelecekte hayata geçirilecek yeni projeler hakkında da bilgi verdi. Bu projelerin Kırıkkale'nin ekonomik ve sosyal yapısına olumlu etkileri olacağını vurgulayan Vali, bölgenin potansiyelini harekete geçirerek istihdamı artırmayı hedeflediklerini dile getirdi. Ayrıca, bu projelerin turizm, altyapı, eğitim ve sağlık gibi alanları kapsayacağını belirtti.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.