Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 1 Ay Önce

HAYAT PAHALI, BAKIYORUZ ALAMIYORUZ

CHP Kırıkkale milletvekili adayları vatandaşlara yaptığı ziyaretlerde en çok hayat pahalığından şikayet aldıklarını ifade ediyorlar. Son birkaç ay içerisinde aldıkları ürünlerin fiyatını 2-3 kat arttığını belirten vatandaşlar toplu erzak alamaz hale geldiklerini pazarda gördüklerini ancak baka kaldıklarını alışveriş yapamadıklarından yakınıyorlar. 

Milletvekili Ahmet Önal ve CHP Kırıkkale milletvekili adayı Ömer Eldemir ve Ümit Duman vatandaşların şikayetlerinde son derece haklı olduklarını belirterek Hayat pahalının Türkiye'nin birinci gündem maddesi haline geldiğini dile getiriyorlar. CHP 'lileri gören vatandaşlar hükümetin ekonomik politikasını eleştirerek Millet İttifakından çözüm beklediklerini dile getiriyorlar.

CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal ise ülkenin sorunlarının çözümünün 14 Mayıs 2023 tarihinde Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı yapmak ve Millet ittifakını iktidara getirmek olduğunu belirtiyor.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.