Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

İKTİDARA YÜRÜYORUZ

Kırıkkaleli İş İnsanı Orhan Kılıç, İYİ Parti’den Kırıkkale Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. Siyasetin hareketli partilerinden İYİ Parti’de aday adaylığı açıklamaları hız kazandı. Partinin güçlü isimlerinden E-İmzaTR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, parti il binasında adaylık açıklamasını gerçekleştirdi.


 Kılıç’ın adaylık açıklanasına; İl Başkanı Yavuz Kuzucu, Merkez İlçe Başkanı Arap Osman Baran, milletvekili aday adayı Bülent Altınışık, Zümrüt Savaş, ilçe başkanları ve kalabalık bir partili grubu katıldı. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlara ve geçtiğimiz günlerde vefat eden partinin kurucularından Şevket Özsoy’a rahmet dileyerek konuşmasına başlayan Kılıç; ülkenin geldiği noktada İYİ Parti’ye olan ihtiyaca dikkat çekti. 


 5 yıllık parti olmasına karşılık İYİ Parti’nin iktidar gücü elde etmeden ülkenin kaderine önemli ölçüde katkı sağladığını belirten Kılıç “Partimiz Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde millet ittifakının temel taşı konumunda olup, güçlü bir Türkiye’nin inşaasında omurga görevini üstlenmiştir. Bugün gördüğümüz tabloda partimizin iktidara yürüdüğü açık ve nettir. Bende bu tarihi süreçte Sayın Akşener’e yol arkadaşı ve Kırıkkale’nin hemşehrilerimize Ankara’da seslerini duyuracak bir vekil olmak için adaylığımı açıklıyorum’ dedi. Kuzucu’ya Kılıç’a başarılar diledi.

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.