Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 1 Ay Önce

İL MÜDÜRÜ GÜNEŞ, GENÇ YÜZÜCÜLERİ ZİYARET ETTİ

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş Keskin, Keskin İlçesi Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek GSB Yaz Spor Okulları Portatif Yüzme Havuzunda antrenman yapan sporcuları onurlandırdı. Yapılan ziyarette sporculara kitap hediye etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş'in sporcuları ziyaret etmesi, gençlerin sporla ilgilenmeye teşvik edilmesi ve onların çabalarının takdir edilmesi açısından önemli bir adım. GSB Yaz Spor Okulları kapsamında yüzme antrenmanlarına katılan gençlerin, böyle bir ziyaret ve kitap hediyesiyle motive edilmesi, sporun ve kitap okumanın değerinin vurgulanmasını sağladı.

Portatif Yüzme Havuzları, özellikle şehirlerin yüzme olanaklarına sahip olmayan bölgelerinde spor yapma fırsatı sunuyor. Gençlik Merkezlerinin spor tesislerinin gençlerin fiziksel ve sosyal gelişimine katkı sağlaması, toplumun daha sağlıklı ve aktif bir gençlik yetiştirmesine yardımcı olmakta.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş Keskin'in sporculara kitap hediye etmesi, gençlerin spordan ziyade kitap okuma alışkanlığının da teşvik edilmesine yönelik anlamlı bir jesttir. Sporla birlikte okuma alışkanlığının da desteklenmesi, gençlerin entelektüel gelişimine katkıda bulunur ve onların daha bilinçli bireyler olmasına yardımcı oluyor.

Bu tür etkinliklerin haberleştirilmesi, toplumda spor ve kültür-sanatın önemine dikkat çekerken, yerel yönetimlerin ve spor kurumlarının gençlere yönelik yürüttüğü çalışmaların duyurulmasına katkı sağlar. Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş Keskin'in sporcuları ziyaret ederek kitap hediye etmesi, olumlu bir örnek olarak topluma yansıyacaktır ve gençler arasında spor ve kitap okuma sevgisinin yaygınlaşmasına katkı sağlayacak.
Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.