Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 2 Ay Önce

İstemem Yan Cebime Koy Benzetmesi

Kırıkkale'nin eski milletvekili aday adayı Mehmet Yılmazer'in yaptığı açıklama kamuoyunda 'İstemem yan cebime koy' benzetmesiyle yorumlandı.

Mehmet Yılmazer, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili olarak Kırıkkale'de aktif siyaset yapmayı düşünmediğini belirtti. Ancak siyaseten istişarelerde bulunduğu büyüklerinden ve Kırıkkaleli hemşehrilerinden gelen talepler nedeniyle bir dönem Kırıkkaleli hemşehrilerine hizmet etmeyi düşündüğünü ifade etti.

Kendisinin şehrin alt yapısı ve üst yapısında yapılması gereken çalışmalara katkı sağlamayı hedeflediğini dile getiren Yılmazer, şehrin sosyal hayatını geliştirmek ve üniversite ile şehrin bütünleşmesini sağlamak için çaba göstereceğini vurguladı. Aynı zamanda şehir kültürü ve varlıklarının değerlendirilmesi için düşüncelerinin olduğunu da belirtti.

Mehmet Yılmazer'in açıklaması, halk arasında 'İstemem yan cebime koy' benzetmesiyle yorumlanması, siyaset dünyasında sıkça kullanılan bir ifade olan "istemem yan cebime koy" sözünün benzerliğinden kaynaklanıyor olabilir. Bu benzetmeyle, Yılmazer'in kendiliğinden ve istek dışında bir şekilde siyasete talip olmadığı, ancak gelen talepler üzerine düşüncelerinin değişebileceği ifade ediliyor.

Mehmet Yılmazer'in açıklamaları, yerel seçimlerin yaklaştığı dönemde, Kırıkkale'de siyasi arenada neler olacağı konusunda merak uyandırmış ve ilgi çekmiştir. Kamuoyu tarafından dikkatle takip edilen bu süreçte, Yılmazer'in gelecekteki siyasi kararları önemli bir merak konusu olarak kalmaya devam edecek.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.