Kırıkkale -4°
Kale Haber
Siyaset 1 Hafta Önce

KAPLAN,MOTİVASYONUMUZ YÜKSEK

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan Merkez İlçe Başkanlığı tarafından kurulan seçim standını ziyaret etti. Vatandaşlarla görüşen Kaplan parti olarak motivasyondan yüksek olduğunu tüm anketlerde Kırıkkale'de 1.çıktıklarını ve 2023 milletvekilliği ve Cumhurbaşkanı seçimlerinde Kırıkkale'nin AK Parti saflarında yer alarak büyük bir yükseliş trendi göstereceğini dile getirdi.

 

Kaplan "Teşkilatımızın her bir kademesi ile inancımız tam motivasyonumuz yüksek. Merkez İlçe Başkanlığımız tarafından kurulan Türkiye Yüzyılı standında hemşerilerimizle bir araya geldik. Hemşerilerimizin teveccühünü alıp, taleplerini dinledik. Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettik. Gönüllerde yer tutmaya, kalpten kalbe giden yolda yolculuk etmeye devam ediyoruz."dedi.


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.