Kırıkkale 19°
Kale Haber
Gündem 11 Gün Önce

KARAAHMETLİ BARAJ GÖLÜ KIYISINDA KAPANAN ARAZİ YOLLARI AÇILIYOR.

KARAAHMETLİ BARAJ GÖLÜ KIYISINDA KAPANAN ARAZİ YOLLARI AÇILIYOR.Karaahmetli Köyü ne arazi yolları atılarak çiftçilerin tarlalarına rahat ulaşması sağlanıyor .

Konu hakkında köy muhtarı Muhtarı ismail Çinkaya ise;

Zoru Başarmak , Başlatmak uıllardan bu güne denk İmarlı Olan Vatandaşın Arsasından Geçen Yol Arsa Sahibi Tarafından Kapatılmıştır.

 Muhtarlık Olarak Haberimiz Oldu Duruma Mudale Olduk. Bu Konu Çözülmesi Gerekiyordu. Bu Yol İçin Daha Önce talebimiz Vardı Bu Günlere Nasip Oldu Yaklaşık Yedi Gün İçerisinde Biter. Kapanan Bu Yol Güzergahında bu Bölgede Yaklaşık 10.000 Dönüm İşlenecek Arazi Bulunmaktadır.

 Çiftçi Hemşerilerimiz Arazilerine Geçmek için Zor Günler Yaşayacaktır. Bu Ummalı Çalışmamıza Yardımlarını Esirgemeyen İl özel İdaresi genel  Sekreter yardımcısı Sayın Soner ÇELİKEL Beye Ve Grup Amiri Sayın Yusuf SARIKUŞ BEYE Emektar Ekibine Bölgemde çiftçilikle ugraşan Karaahmetli Hemşerilerim adına Candan Teşekkür Ederim. Saygılarımla. Görevimiz Bitenedenk Hizmet Bizim. İşimizde Devlet Bizim Millet Zaten Bizim.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.