Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 1 Ay Önce

Kars'tan Üst Minikler Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası'nda Final Heyecanı!

Kars ilinde düzenlenen Üst Minikler Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası heyecanı devam ediyor. İlimizi başarıyla temsil eden sporcularımız, kıyasıya mücadelelerin ardından finale yükselmeyi başardılar. Gururla takip edilen bu turnuvada iki sporcumuz, finalde kürsü için mücadele edecek.

48 KG kategorisinde yarışan Yiğit Han Pekcan ve 50 KG kategorisinde ter döken Hasan Efe Tekin, gösterdikleri üstün performansla finale çıkmayı başardılar. İlçemizi ve Kars'ı temsil eden genç boksörlerimiz, azim ve disiplinleriyle turnuvada dikkatleri üzerlerine çektiler.

Sporcularımızı finaldeki müsabakalarında ve kritik anlarda sergileyecekleri performans için gönülden tebrik ediyoruz. Bu zorlu turnuvada yarı finale kadar olan tüm müsabakalarda gösterdikleri yetenek ve başarı, sporcularımızın ne kadar yetenekli olduklarını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Aynı zamanda, sporcularımızın bu başarısında emeği geçen antrenörlerimizi de yürekten tebrik ediyoruz. Onların özverili çalışmaları, sporcularımızın yeteneklerini geliştirmelerine ve performanslarını en üst seviyeye taşımalarına yardımcı oldu.

Final müsabakalarına çıkacak olan Yiğit Han Pekcan ve Hasan Efe Tekin'e başarılar diliyoruz. İnancımız, onların azim ve kararlılıkla sahada mücadele ederek Kars'ımıza gururla dönecekleri yönündedir.

Bu turnuva, sporcularımızın gelecekteki kariyerlerine olan inançlarımızı güçlendirdi ve Kars boksu adına umutlarımızı yükseltti. Her iki sporcumuzun performansı, sporseverleri ve Kars halkını gururlandırdı ve desteklerini arkalarına aldı.

Son olarak, Yiğit Han Pekcan ve Hasan Efe Tekin'i bir kez daha tebrik ediyor ve finale olan bu büyük başarılarında başarılar diliyoruz. Kars'ın gururu olduklarını unutmamalarını ve mücadelelerinde kalplerinin ve dualarımızın her zaman onlarla olduğunu bilmelerini isteriz. Başarılar dileriz!