Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 4 Ay Önce

Kazanan Türk Devletidir, Bugün Amerika, FETÖ ve PKK Kaybetti

Kırıkkale'de Oylar Arttı, Cumhur İttifakı Erdoğan Başkanlığında Yeni Bir Sürece Başladı

Kırıkkale'de gerçekleştirilen 28 Mayıs seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın zaferiyle sonuçlanması, bölge siyasetinde önemli bir dönüm noktası olarak değerlendirildi. Bu zaferin ardından açıklama yapan Halil Öztürk, Türkiye'nin kazandığı bu zaferin Türk devletinin zaferi olduğunu belirterek, Amerika, FETÖ ve PKK'nın kaybettiğini ifade etti. Öztürk, ayrıca Kırıkkale'de oyların arttığını ve Cumhur İttifakı'nın Erdoğan başkanlığında yeni bir sürece başladığını vurguladı.

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, yaptığı açıklamada Türk devletinin kazandığı zaferin önemine vurgu yaparak, "Bugün Türk devleti büyük bir başarı elde etmiştir. Amerika, FETÖ ve PKK gibi unsurlar ise bu seçimlerde kaybeden taraftır." dedi. Öztürk, Türkiye'nin gücünün her geçen gün arttığını ve artık hiçbir gücün Türkiye'nin büyümesini engelleyemeyeceğini belirtti.

Kırıkkale'de oyların arttığına dikkat çeken Öztürk, Kırıkkale halkının Cumhur İttifakı'na verdiği destekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu destek sayesinde Cumhur İttifakı'nın, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni bir sürece adım attığını ve Türkiye'nin daha da büyüyeceğini ifade etti.

Ayrıca, Türk milletinin kendilerini her zaman desteklediğini belirten Öztürk, bu destekten dolayı teşekkürlerini iletti. Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde hareket ederek Türkiye'nin daha ileriye gitmesi için destek verdiklerini söyledi. Öztürk, bu birlik ve beraberlik ruhunun Türkiye'nin gücünü artırdığını ve gelecekte de aynı birlik içinde ilerleneceğini belirtti.

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk'ün yaptığı açıklamalar, Kırıkkale'de seçim sonuçlarının ardından oluşan coşku ve umut dolu havayı yansıtırken, Türkiye'nin güçlü bir geleceğe doğru ilerlemesi konusundaki inancı da vurgulandı. Kırıkkale halkı, Cumhur İttifakı'nın liderliğindeki yeni süreçte ülkenin daha da büyüyeceğine olan inancını korurken, Türkiye'nin uluslararası alanda güçlü bir aktör olmaya devam edeceğine olan güvenini teyit etti.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.