Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 4 Ay Önce

Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Vereceklerini Açıkladı

Genç Parti Milletvekili Adayı Duran Yıldız, 28 Mayıs Seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Vereceklerini Açıkladı

(Kırıkkale, 23 Mayıs 2023) - Genç Parti'nin Kırıkkale Milletvekili Adayı Duran Yıldız, yaklaşan 28 Mayıs seçimlerinde siyasi tercihlerini açıkladı. Yıldız, Genç Parti'nin Kemal Kılıçdaroğlu liderliğindeki Cumhuriyet Halk Partisi'ne (CHP) destek vereceklerini duyurdu. Bu açıklama, Kırıkkale'deki siyasi arenada yeni bir dinamizm yarattı.

Duran Yıldız, yaptığı açıklamada, Genç Parti'nin demokrasiye ve çoğulculuğa olan inancını vurgulayarak, seçimlerde CHP'nin adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek vereceklerini belirtti. Yıldız, Kırıkkale'nin ihtiyaçlarının ve beklentilerinin daha iyi bir şekilde karşılanması, gençlerin sorunlarının çözülmesi, eğitim ve istihdam olanaklarının artırılması gibi konularda CHP'nin vizyonunun uyumlu olduğunu ifade etti.

Genç Parti Milletvekili Adayı Duran Yıldız, partisinin Kırıkkale gençliğiyle beraber hareket ederek, siyasi katılımı ve demokratik süreci güçlendirmeyi hedeflediklerini belirtti. Aynı zamanda, Genç Parti'nin CHP ile işbirliğinin Kırıkkale'nin daha ileri bir noktaya taşınması için önemli bir adım olduğunu vurguladı. 

Kırıkkaleliler, 28 Mayıs seçimlerinde nasıl bir sonuç ortaya çıkacağını merakla bekliyor.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.