Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 4 Ay Önce

Kırıkkale AK Parti Milletvekili Mustafa Kaplan:Zafer Türk Milletinindir!

Türkiye Yeni Yüzyılına Koşarak Emin Adımlarla İlerleyecek, Vatanımız Üzerinde Kurulan Oyunlara İzin Vermeyeceğiz ! 

Kırıkkale'de gerçekleşen 28 Mayıs seçimlerinde AK Parti Milletvekili Mustafa Kaplan bu zaferi, Türkiye'nin kazandığı bir zafer olarak değerlendirildi. Kaplan, yaptığı açıklamada Türk milletinin zaferinin, Türkiye'nin yeni yüzyılına koşarak emin adımlarla ilerlemesini sağlayacağını belirtti. Ayrıca, vatanımız üzerinde kurulan oyunlara izin verilmeyeceğini vurguladı.

ZAFER TÜRKİYE'NİN ZAFERİDİR

Mustafa Kaplan, seçim zaferinin Türkiye'nin zaferi olduğunu ifade ederek, "Bugün Türkiye kazandı, zafer Türk milletinindir." dedi. Türk milletinin gücünün ve iradesinin her zaman yanında olduğunu vurgulayan Kaplan, seçim sonuçlarının Türkiye'nin yeni yüzyıl hedeflerine ulaşmasında büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu belirtti.

Halkın teveccühü ve desteğiyle Türkiye'nin daha da güçleneceğini ve uluslararası alanda lider konuma geleceğini söyledi. Türk milletinin iradesinin her zaman ülkenin yönetimine yön verdiğini ve bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğini vurguladı.

VATAN ÜZERİNDE KURULAN OYUNLARA İZİN YOK

Ayrıca, vatanımız üzerinde kurulan oyunlara izin vermeme kararlılığını dile getiren Kaplan, Türkiye'nin birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini ve içeride ve dışarıda yapılan hain planlara karşı dimdik durulması gerektiğini söyledi. Vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak için mücadele edeceklerini ve kimseye fırsat vermeyeceklerini vurguladı.

Kırıkkale'de elde edilen seçim zaferi, Mustafa Kaplan'ın liderliğindeki AK Parti'nin gücünü ve Kırıkkale halkının desteğini bir kez daha gösterdi. Kaplan, Kırıkkale'yi temsil etmekten gurur duyduğunu belirterek, Kırıkkale'nin daha da ilerlemesi ve kalkınması için çalışmalarını sürdüreceğini sözlerine ekledi.

Kırıkkale AK Parti Milletvekili Mustafa Kaplan'ın açıklamaları, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde olduğunu ve geleceğe güvenle baktığını yansıtırken, vatanseverlik ve milli birlik vurgusuyla Türkiye'nin hedeflerine ulaşmasına olan inancı da pekiştirdi.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.