Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 4 Gün Önce

Kırıkkale'de Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Veli Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Kırıkkale'de Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Programı Kapsamında Veli Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş başkanlığında gerçekleştirilen bir toplantı ile Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme programı kapsamında ilimizde sporcu eğitimi ve gelişimi programına davet edilen sporcu velilerine bilgilendirme yapıldı.

Toplantı, Hatice Hanım Kız Öğrenci Yurdu Konferans Salonu'nda düzenlendi. Sporcu velilerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte, Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme programının amacı ve hedefleri hakkında detaylı bilgiler sunuldu.

İl Müdürü Hamza Güneş, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, sporun önemine vurgu yaparak, çocuklarının sporcu potansiyelini geliştirmek isteyen ailelere destek olacaklarını belirtti. Ayrıca, programa katılan sporcu adaylarının eğitim ve gelişim süreçlerini anlattı ve sporun gençler için sağladığı faydaları vurguladı.

Toplantı, sporcu velilerinin sorularını yanıtlamak ve bilgilendirmeleri tamamlamak amacıyla interaktif bir şekilde devam etti. Katılımcılar, çocuklarının sporculuk kariyeriyle ilgili daha fazla bilgi edinme fırsatı buldu.

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, sporun gençler arasında yaygınlaşmasını teşvik etmek ve sporcu potansiyelini keşfetmek amacıyla bu tür etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bu tür programlar, gençlerin spor yapma isteğini ve yeteneklerini geliştirme fırsatı sunarak, sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmektedir.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.