Kale Haber
Gündem 3 Ay Önce

KIRIKKALE GEZİSİ

Ankara'da hizmet veren  Kırıkkale ili ve ilçeleri, Kültür  Yardımlaşma Derneği Kadın Kolları Kırıkkale ye Doğa ve Kültür Gezisi düzenledi.

Derneğin Kadın Kolları  gezisine  Dernek Başkanı Abdullah Polat  eşlik etti.

Dinek Dağına çıkıp; Doğa yürüyüşünden sonra zıplana ve ata binildi. Oklar yaylardan çıkarak hedefini vuruldu.Tarihi Çeşnigir Köprüsü gezildi. Tekne turu, cam teras, yıldız ve gelin tepesine çıkıp doğanın muhteşem manzaraları ile resimler çekildi. Finalde tarihi Balık Restaurant da Kızılırmak’dan gelen Kadife balıkları lezzeti ile program sonlandı.

 

DOĞAL ORTAM

Bayanlar gezi sonrası : Bizlere desteğini hiç bir zaman eksik etmeyen; Kırıkkale Valimiz Bülent Tekbıyıkoğlu Bey’e,  Etimesgut Belediye Başkanımız Enver Demirel Bey’e, Kırıkkale İl Spor Müdürümüz Hamza Güneş Bey’e, Kültür ve Turizm İl Müdürümüz Onur Kızılkaya Bey’e Tarihi Balık Restaurant sahibi Ahmet ve Fırat Erdem kardeşlere ve son olarak arkamızda tek yumruk olan Kadın Kollarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Birliğimiz daim olsun."şeklinde konuştular


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.