Kırıkkale 20°
Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

Kırıkkale Gürler Şehit Mustafa Sağlam İlkokulu eTwinning Projeleri

PROJEYİ EĞLENEREK ÖĞRENEREK TAMAMLADILAR

Gürler Şehit Mustafa Sağlam İlkokulu 1/B Sınıfı öğrencileri öğretmenleri Didem ÇAĞAN rehberliğinde Can Kardeşim ,My Own Library( Benim Kütüphanem ),Fun Math (Eğlenceli Matematik) ve My Plan@ adlı eTwinning projelerindeki çalışmalarını eğlenerek öğrenerek tamamladılar.


Turkey(10), Azerbaijan(2), Georgia(2), Greece(1), Jordan(1), Albania(1), Romania(1) olmak üzere 18 ortakla birlikte yürütülen , eğlenceli etkinliklerle matematiği daha kolay öğrenmeyi amaçladığımız bir matematik projesidir.

Bu projemizde amacımız okul öncesi öğrencileri ile birinci sınıf öğrencileri arasındaki eğitimsel, sosyal ve kültürel bağlantıyı sağlamak ve okul öncesi öğrencilerinin birinci sınıfa uyum ve kaynaşmasını sağlamaktır.Türkiye(7), Romanya(6) olmak üzere 13 proje ortağının bulunduğu Uluslararası bir projedir.

Turkey(10), Romania(4), Lithuania(2), Serbia(1) olmak üzere 17 proje ortağının olduğu Uluslararası bir projedir.Küçük yaşta kazanılan alışkanlıkların daha sağlam ve kalıcı olduğu kabul edilen bir gerçektir. Yeni fikirlere sahip olmak, hayal gücünü geliştirmek, yaratıcılığı çeşitlendirmek, farklı bakış açıları kazanmak kitap okumanın sonucudur. Bu projemizde amacımız öğrencilerimize kitap sevgisini benimsetmektir.

Türkiye(10), Hırvatistan(8), Romanya(3), Sırbistan(3), Yunanistan(1), İspanya(1), Kuzey Makedonya(1), Letonya(1), Arnavutluk(1) 29 proje ortağının çalıştığı Uluslararası bir projedir. Projemizin amacı Dünyamızı sevelim ve korumak için neler yapabiliriz. Ayrıca çevre ,su ve hava kirliliğine dikkat çekmektir.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.