Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 8 Ay Önce

Kırıkkale İçin Siyasetteyim

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Aday Adayı Kamil Özyön, Kalehaber Gazetesini ziyaret ederek, siyasete girme amacının Kırıkkale'ye  hizmet olduğunu ifade etti. 

AK PARTİ İLE BİRLİKTEYİM 

Kendisinin Ankara birinci bölgede 16 yıldır AK Parti saflarında  siyaset yaptığını belirterek, “Siyasi alanda Ankara’daki çalışmalarından dolayı tecrübe sahibi birisiyim. Eğitim üzerine özel okullarım var. Ayrıca, iş dünyası ile de   yakın ilişkilerim var. Yıllardır, Avrupa Birliği projeleri hazırlıyoruz. “dedi. 


HİZMET ETMEK İSTİYORUM 

Elektrik ve Elektronik Mühendisi olan Özyön,  başkent tecrübesi, özel eğitim kurumu tecrübesi ve Avrupa Birliği tecrübelerini  harmanlayarak Kırıkkale’ye hizmet etmek istediğini söyledi. Kırıkkale’nin tanınmış simalarından Muhsin Güloğlu ile birlikte ziyarette bulunan Özyön, kendisinin  Keskinli olduğunu ifade ederek, ilçesi ve Kırıkkale ile bağlarını sürekli canlı tutmaya özen gösterdiğini vurguladı.  

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.