Kırıkkale 23°
Kale Haber
Eğitim 3 Ay Önce

KIRIKKALE TSO AFAD İŞBİRLİĞİ İLE AFETLERE KARŞI EĞİTİM VERECEK

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, AFAD İle İşbirliği Yaparak Afetlere Karşı Bireysel Müdahale Eğitimi Düzenliyor

Oda Üyelerine Olası Afet Durumlarında Görevlerini ve Müdahale Bilgilerini Sunacak Toplantı 8 Haziran'da Gerçekleştirilecek

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, ülkemizde yaşanan büyük deprem felaketinin ardından bireysel müdahale bilgisinin eksikliğini gidermek amacıyla AFAD İl Müdürlüğü ile işbirliği yaparak bir eğitim düzenleyecektir. Bu eğitimde, olası bir afet durumunda hangi kurumun hangi faaliyeti yerine getirmekle görevli olduğu, müdahale, arama ve kurtarma çalışmaları ve bireysel görevler konularında bilgiler verilecektir. Eğitim, 8 Haziran Perşembe günü saat 14.00'te odalarının toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Toplantı, tüm üyelerin katılımına açıktır.

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, afetlerin ardından hızlı ve etkili bir şekilde müdahale etmenin önemini vurgulayarak üyelerinin bu konuda bilinçlenmesini amaçlamaktadır. AFAD İl Müdürlüğü ile işbirliği yaparak düzenlenecek olan eğitim, afet durumunda yapılması gerekenlerin yanı sıra ilgili kurumların görevleri hakkında da detaylı bilgiler sunacaktır.

Toplantıda, İl Afet Müdahale Planı çerçevesinde hazırlanan bilgilerin aktarılması planlanmaktadır. Katılımcılar, afet durumunda nasıl hareket etmeleri gerektiği, acil müdahale süreçleri ve kurtarma çalışmaları hakkında bilgilendirilecektir. Ayrıca, bireysel görevler ve afet sonrası toplumsal dayanışmanın önemi üzerinde durulacaktır.

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin güvenliği ve afetlere karşı hazırlıklı olmalarını sağlamak adına bu eğitimi önemli bir adım olarak görmektedir. Tüm üyeler, 8 Haziran Perşembe günü saat 14.00'te odalarının toplantı salonunda gerçekleştirilecek olan bu eğitime katılım sağlayabilirler.

Bu toplantı, afet durumlarında doğru müdahalenin önemini vurgulamak ve üyelerin afetlere karşı bilinçli hareket etmelerini sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin güvenliğini ve toplumun afetlere karşı dayanıklılığını artırmak için bu tür eğitimlerin önemini benimsemektedir. Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odasının tüm üyeleri, 8 Haziran'da odalarının toplantı salonunda gerçekleşecek olan bu bilgilendirici toplantıya davet edildi.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.