Kırıkkale 20°
Kale Haber
Spor 2 Ay Önce

KIRIKKALE’YE GURUR GETİREN DERECE

 Antalya’da düzenlenen 2023 Para Okçuluk Federasyon Kupası yarışmasında Kırıkkaleli Yağmur Şengül’ün birinciliği şehirde sevinçle karşılandı. 

 44 SPORCU KATILDI 

 Kırıkkaleli sporcu Yağmur Şengül, Antalya’da düzenlenen 2023 Para Okçuluk Federasyon Kupası yarışmasında aldığı dereceyle memleketine gurur yaşattı. 10 ildeki 13 kulüpten 11'i hanım 44 sporcunun katıldığı 2023 Para Okçuluk Federasyon Kupası yarışmasında Klasik Yay Hanımlar kategorisinde Yağmur Şengül birinci oldu. Şengül’ün aldığı derece spor camiasında sevinçle karşılandı. 

 MEMLEKETİNE TEŞEKKÜR 

Amacının bağlı bulunduğu klüp ve memleketini en iyi şekilde temsil etmek olduğunu ifade eden Şengül “Bugüne kadar bana destek olan başta ailem ve memleketime teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Şengül, daha çok kupa ve derece kazanmak için çalışmalarını sürdürdüğünün dile getirdi.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.