Kırıkkale 19°
Kale Haber
Gündem 13 Gün Önce

Kırıkkalede Bozlak Gecesine Davetlisiniz

Kırıkkale Belediyesi, 28 Eylül Perşembe günü saat 19:00'da Büyük Şehir Parkı'nda gerçekleştirilecek olan "Bozlak Gecesi" etkinliğini duyurdu. Değerli Türkülerin usta isimler tarafından seslendirileceği bu gece, tüm halka açık olacak ve katılımcıları büyüleyici bir müzik deneyimi bekliyor.

Kırıkkale Belediyesi'nin yeni etkinlik takvimine eklenen "Bozlak Gecesi"nde birçok ünlü sanatçı sahne alacak. Gecenin amacı, sazlar çalarak özlü sözlerin dile geleceği bu özel etkinlikle geleneksel Türk müziğini ve bozlakları yaşatmak ve tanıtmak.

Etkinliğe katılmak isteyen herkes, 28 Eylül Perşembe günü saat 19:00'da Büyük Şehir Parkı'na davetlidir. Bu unutulmaz müzik deneyimini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Aileniz ve dostlarınızla birlikte hoş bir akşam geçirmek için bu fırsatı değerlendirin. Unutulmaz bir "Bozlak Gecesi" sizi bekliyor.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.