Kırıkkale -1°
Kale Haber
Spor 1 Hafta Önce

KIRIKKALESPOR'DA NELER OLUYOR ?

Kırıkkalespor'un  ateşli taraftarlarından Daltonlar grubunun Kırıkkale Spor yönetim kurulu ile ters düşmesinin ardından başlayan süreç şehirde merak konusu haline gelmeye başladı.

 

KARŞILIKLI SUÇLAMALAR

 

Daltonlar grubunun lideri  Eray Üner yaptığı açıklamada mevcut yönetimin istifa'sına kadar Tribünlerde yer almayacaklarını ifade etti. Daltonlara destekte diğer bir taraftar grubundan geldi. Muhafızlar grubuda yaptığı açıklamada Daltonlar grubuna desteği ifade ederek tribünde yer almayacaklarını kamuoyuna duyurdular.

 

SUKUNET DAVETİ

 

Bu gelişmeler karşısında Kırıkkalespor yönetimi taraftar grupları tepkilerine karşı bir açıklama yaparak eleştirilerde bulundu. Taraftar grupları ve Kırıkkalespor yönetiminin birbirlerini karşılıklı suçlamaları Kırıkkale'de ve seyirci camiasında endişe uyandırdı.Kırıkkalespor sevdalıları yaptıkları açıklamada ve  yorumlarda şehrin kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşları başkanlarını ,belediye başkanı ve Kırıkkale Valisi'nin bu gelişmelere el atarak bu gerginliğe son verdirmesini istediler.Bu arada 71 Genç taraftarlar adına Aytaç Aydın, yaptığı açıklamada “Türbinden çekilmiyoruz. Maratonun ortasındayız.”şeklinde açıklama yaptı.


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.