Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 1 Ay Önce

Kırıkkalespor'un Hedefleri Düzenlenen Basın Toplantısında Açıklandı


Kırıkkalespor Kulüp Başkanı Şeref Akbal bugün düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Kulüp olarak yapılan değişiklikler ve hedefler hakkında bilgi veren Başkan Akbal'ın açıklamaları şu şekildeydi:

  1. Takımın İsmi Değişiyor: Kırıkkalespor'un yeni ismi "KIRIKKALEGÜCÜ" olarak değiştirilecek. Bu değişiklikle takımın kimliği ve gücü daha iyi yansıtılacak.

  2. Protokol Tribünü Düzenlemesi: Artık protokol tribününe girişler için kombinesi olmayanlar kabul edilmeyecek. Bu düzenlemeyle protokol tribünü daha düzenli ve kontrollü bir şekilde kullanılacak.

  3. Küfür ve 6222 Uygulaması: Taraftarlardan futbolcu, teknik heyet ve yöneticilere yapılan küfürlere tolerans gösterilmeyecek. Küfür edenler hakkında 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun uygulanacak.

  4. Üst Lige Yükselme Hedefi: Kulüp olarak önemli bir hedef belirlendi. KırıkkaleGÜCÜ, önümüzdeki 3 yıl içinde takımı bir üst lige çıkarmayı hedefliyor.

  5. Tecrübeli Teknik Direktör Görüşmeleri: Fenerbahçe ve Milli takımda görev yapmış bir teknik direktörle görüşmeler yapılmakta. Kaliteli bir teknik direktörün takıma katılması hedefleniyor.

  6. Transfer Komitesi: Transfer işlemlerini yürütmek için Hakan İlhan, Mustafa Samur ve Uğur Kütük'ten oluşan bir transfer komitesi kurulacak.

  7. Kulüp Binası Projesi: Yeni bir kulüp binası yapılana kadar mevcut bina kullanılacak. Bu sayede kulüp yönetimi ve çalışanları daha iyi koşullarda çalışabilecek.

  8. Kısıtlı İmkanlarla Yarışmacı Takım: KırıkkaleGÜCÜ, kısıtlı imkanlarına rağmen yarışmacı ve mücadeleci bir takım oluşturacak. Hedefleri doğrultusunda sıkı bir çalışma yapılacak.

Kırıkkalespor Kulüp Başkanı Şeref Akbal'ın bu açıklamalarıyla birlikte kulüp, geleceğe yönelik umut verici hedefler ve değişikliklerle yoluna devam ediyor. Kırıkkale halkı ve taraftarları, kulüplerine olan desteklerini artırarak KırıkkaleGÜCÜ'nün başarılarına katkı sağlamak için heyecanla bekliyor.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.