Kırıkkale 20°
Kale Haber
Siyaset 5 Ay Önce

KİRLİ SİYASETE GİRMEDİK..."

İyi Parti'nin Kırıkkale il başkan adaylarından Zafer Çakmaklı basın mensupları ile bir araya geldi.Önemli olan iyi partinin başarısı olduğunu vurgulayan Keskin ilçe Başkanı Çakmaklı kongrenin kaybedeni olmayacağını birlik ve beraberlik içerisinde geçeceğini ifade etti.

 

 Ey Park tesislerinde Kırıkkale medya mensupları ve bir grup parti ile bir araya gelen İyi Parti Kırıkkale İl Başkan Adayı Zafer Çakmaklı açıklamasında şöyle ifade kullandı“Kongrenin kaybedeni olmayacak kazanını iyi parti olacaktır.” dedi.

 

Çakmaklı “Her kesimi kucaklayan, istişare zeminine dayalı teşkilat esaslı bir yol izleyeceğiz. İl başkanlığı nasip olursa yapılacak genel ve yerel seçimlerde kiminle veya kimlerle kazanacaksak onlarla yürüyeceğiz. Şimdiye kadar kimseye herhangi bir yere adaylık sözü vermedik. Bundan sonra da vermeyeceğiz. Şimdiye kadar kirli pazarlıklar içine girmedik girmeyeceğiz. Bizim hedefimiz dürüst adil ve ahlaklı bir siyaset.” şeklinde dile getirdi.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.