Kırıkkale 19°
Kale Haber
Eğitim 4 Hafta Önce

MATBİR KURSUNDAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Kırıkkale eğitim ve öğretim hayatına yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkan Matbir Eğitim Kurumları Kırıkkale Şubesi 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü yapılan görkemli açılış töreniyle hizmete başladı. Zafer Cad. Osmanağa Çarsısı Kat:2 ve 3’te hizmet verecek olan kurumun açılışına yoğun bir katılım oldu. 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı , Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Albay Cihan Sanlı , Ticaret Odası Başkanı Ahmet Varlı , Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Cebeci , Matbir Eğitim Kurumları Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Sevim Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Bahadır Kılıç , Merkez İlçe Başkanı Turgay Sarıaydın Ak Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kaplan ve Ergün Tekin ; Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Onur Yüksel Bozdağ , Başkan Yardımcısı Emre Demirtaş , Milletvekili Adayı Ümit Duman ; Demokrat Parti İl Başkanı Tolga Ersan ,Deva Partisi İl Başkanı İsmail Oğuz Karakuş, İyi Parti İl Başkanı Yavuz Kuzucu , Milletvekili Adayı Bülent Şükrü Altınışık Gelecek Partisi İl Başkanı Murat Korkmaz , Saadet Partisi İl Başkanı Veysel Kutluca ve il teşkilatları Kamu Sen İl Başkanı Yücel Karabacak ,Müsiad Başkanı Ahmet Çetin , SAGİAD Genel Başkanı Bülent Bozkurt , Genel Başkan Yardımcısı Rıfat Savrun , Türkav İl Yönetimi , Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuzhan Akpınar , Ayyıldız Yardım Derneği Genel Başkan Yardımcısı Barış Doğan , Kırıkkale Gazeteciler Derneği Başkanı Ramazan Çetin , Kırıkkale Medya ve Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Ercihan Çakmak , yerel basın mensupları , il genel meclisi üyeleri , belediye meclis üyeleri , sivil toplum kuruluşları ve temsilcileri , esnaf odaları ve temsilcileri , ilimizin önde gelen eğitim kurumlarının temsilcileri , esnaflar , öğretmenler ve Matbir Eğitim Kurumları Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte yaklaşık 1.200 kişilik bir katılımcı ile açılış merasimi gerçekleştirildi. 

 MATBİR Kırıkkale Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Taki KAPLAN yaptığı açılış konuşmasında : “Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan , çıktığımız her yolda yanımızda olan değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Üst üste iki yıl Ankara birinciliği , Türkiye 3. ve 4.lüğü elde eden ve Türkiye çapında şubeleşen MATBİR Eğitim Kurumlarının çağımız vizyonuna uygun yeni eğitim anlayışıyla otuz yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizi birleştirerek şehrimizin en iyi öğretmen kadrosuyla çıktığımız bu yolda nice başarılara imza atacağımıza olan inancımız tamdır. 

Bugün burada gerçekleşen yoğunluk yıllardır verdiğimiz kaliteli eğitim öğretim hizmetinin yansımasıdır. Bu hizmet kalitesini her geçen gün daha yükseğe taşıyarak bize duyulan bu güvenin karşılığını vereceğiz. Adını sayamadığım sayısız kıymetli dostumuza katılımları için yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Ayrıca çok istemelerine rağmen yoğun programları ve mazeretlerinden dolayı programa katılamayan ancak çiçek ve çelenk gönderen , arayarak , mesaj yazarak varlıklarını yanımızda hissettiren dostlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi. Açılış programının ardından kurs merkezinin terasında düzenlenen kokteyl programında misafirlere ikramlarda bulunuldu. Kurs binasını gezen katılımcılar merkezi konumdaki geniş ve ferah derslikleri , sesli - sessiz kütüphanesi ve etkinlik alanları bulunan kurs merkezine olan beğenilerini dile getirdi.