Kırıkkale 19°
Kale Haber
Gündem 13 Gün Önce

MHP BERABERLİK MESAJI VERDİ

Pazar günü yapılan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı Kongresi partinin Kırıkkale'de birlik beraberlik ruhunun canlı tutulduğunun mesajını gözler önüne serdi .


Mevcut İl Başkanı Murat Abalı'nın tekrar talep üzerine tek liste ile  girdiği seçimde Milliyetçi Hareket Partisi'nin Kırıkkale'de özgül ağırlığı olan bir parti olduğu ve Türkiye'nin MHP'ye ihtiyacı olduğu vurgusu yapıldı .


Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk'ün ve MHP İl Başkanı Murat Abalı  konuşmalarında ülkenin bekası için Milliyetçi Hareket partilerin bir yumruk şeklinde olduğu gözler önüne serildi .

MHP'li belediye başkanları, MHP'ye yakın sivil toplum örgütlere il ve ilçe yönetim kurulları kadın kolları,ve Kamu-sen , Türkav ,Ülkü ocakları geniş ilgi gösterdi .

Programa Hacılar ,Karakeçili, Sulakyurt ve Yahşihan belediye başkanları  genişkatılım sağlayarak kongre'ye damgalarını vurdular.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.