Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 3 Hafta Önce

MHP’den ‘Büyük Kırıkkale Buluşması’

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Teşkilatı, 13 Mayıs 2023 tarihinde ‘Büyük Kırıkkale Buluşması’ düzenleyecek. Saat 14.00’te Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan buluşmaya, tüm MHP teşkilatının yanı sıra on binlerce vatandaş katılacak.

MHP, GİRİLMEDİK SOKAK, ÇALINMADIK KAPI, SIKILMADIK EL BIRAKMADI

Seçim çalışmaları kapsamında Kırıkkale’nin dört bir yanını dolaşan, adeta girilmedik sokak, çalınmadıkkapı, sıkılmadık el bırakmayan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Teşkilatı, bu kez de ‘Büyük Kırıkkale Buluşması’ ile tüm Kırıkkaleli vatandaşlarla bir araya gelecek. ‘Büyük Kırıkkale Buluşması’ 13 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 14.00’te Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan MHP Seçim Merkezi’nde yapılacak. Buluşmaya tüm MHP İl Teşkilatı’nın yanı sıra on binlerce vatandaş katılacak. Dev organizasyonda, katılan tüm vatandaşlara yemek ikram edilecek.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

Kırıkkale’de yaşayan tüm vatandaşlara seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Kıymetli vatandaşlarım, sahada bizlere göstermiş olduğunuz büyük ilgi, Milliyetçi Hareket Partisi’nin büyüklüğünü ve gücünü bir kez daha gözler önüne serdi. Bu büyük ilgi ve sevgi, bizleri, bizler gibi vatanını sevenleri gururlandırırken, terör örgütleri ile hareket eden şer odaklarını ise tedirgin etti. Sizleri ‘Büyük Kırıkkale Buluşması’na davet ediyorum. Gelin hep birlikte Milliyetçi Hareket Partisi’nin gücünü herkese gösterelim” dedi.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.